| r0ckmyw0rld a întrebat:

Hello! Ce ma sfatuiti sa fac? Merita sa imi iau un galaxy s3 sau sa astept iphone 5?

4 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Iphone e praf i-ati s3 are si quad corewinking

| Xenya a răspuns:

Din cate am auzit o sa apara si in Romania in 2-3 saptamani iphon 5 si cred ca merita sa astepti!

| Inemes a răspuns:

Asteapta IPhone 5.

| Cosmin_Gherhes_1992 a răspuns:

Hey, eu te sfatuiesc sa nu-i asculti pe astia si sa-ti iei un IPhone 5, 5S ruleaza mult mai bine ca si S3, crede-ma. Eu am un 5S si il am de ceva timp, functioneaza perfect. Si ca aspect e peste ori ce telefon. Du-te la Orange sau Vodafon ori unde casesti un IPhone 5 si un Samsung afisat, fa diferenta dintre ele doua, mai intai uitete la RAMI, Ghz, procesor, tot! Da e adevarat ca este si mai scump dar merita. Sper ca te-am ajutat! Bafta!