| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Sa imi iau Samsung Galaxy S4 sau sa astept pana apare iPhone 5S?

Răspuns Câştigător
| andrei3315 a răspuns:

Dupa parerea mea ti-as spune sa iti cumperi Samsung Galaxy S4 este mult mai bun ca i phone plus ca s4 este mult mai mare si are un sistem de operare mai bun

9 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Iphone ar fi smecher, daca poti sa astepti e ok, dar si S4 e tare.

Răspuns utilizator avertizat
| xFlorin a răspuns:

Asteapta sa apara iPhonewinking

| enonimox a răspuns:

5s

| aaaaa_8179 a răspuns:

Asteapta, parerea mea happy

| xCristy a răspuns:

Eu as zice sa-ti iei galaxi s4 deoarece este de o suta de ori mai bun ca iphonul zic din propria experienta big grin