| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a dat un prieten unitatea sa ai curat coolerele de praf, si le-am curatat bineinteles de pasta uscata si am pus alta noua, am facut totul cum trebuia, dar dupa ce l-am pornit am mers 5 min bine dupa care sacada tot, se bloca cu totul si sageata si tot pentru o milisecunda, face asa din 15 in 15 sec, ce are?

1 răspuns:
| Kimokato a răspuns:

Poate ai miscat procesorul, placa video si/sau memoria RAM. Asigura-te ca ai bagat toate cablurile si toate suruburile bine.