| KeepBreathing a întrebat:

Mi-am instalat Messenger (de la Facebook) pe tableta si nu pot sa-l actualizez si nu inteleg de ce. Daca ma puteti ajuta, astept un raspuns cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| Adviceforeveryone a răspuns:

Buna! Am patit si eu asta de cateva ori. Ori nu iti merge din cauza ca nu mai ai memorie ori intervine o eroare necunoscuta. Iti sugerez sa il dezinstalezi si sa il instalezi din nou. Daca tot nu merge, mai elibereaza chestii inutile/aplicatii pe care nu le folosesti din tableta si poate o sa iti mearga.

2 răspunsuri:
| KeepBreathing explică (pentru Adviceforeveryone):

L.am dezinstalat si l.am instalat de 2 ori si tot nu merge si am destul spatiu. Celelalte aplicatii pe care le am se actualizeaza fara nicio problema, doar Messengerul nu merge.

| Adviceforeveryone a răspuns (pentru KeepBreathing):

Probabil are ceva eroare de la el, poate nu e de vina telefonul tau. Am patit si eu sa nu imi mearga si am renuntat la aplicatie pentru o perioada.