| ralucutza10 a întrebat:

Buna,imi puteti zice si mie cu ce pot edita poze cu care pot pune insinga facebook si messenger si cum pot pune insignele?
Cred ca ma puteti ajuta si astept raspunsuri!
Dau FUNDA la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Insigne pe poza de profil. Pune-ti si tu o ''insigna'' de aici cu ce vrei tu http://www.picbadges.com/ In josul paginii ai multe modele (sau da click pe MORE in dreapta). Bafta! (acolo vezi si ce semnifica)

| SoranaCs a răspuns:

Cauta imaginile care le vrei! daca vrei doar signa decueazao! Ar fi bine sa fie ceva cu alb! Apoi faci in paint o pagina alba! Te duci in photo scape si le pi acolo ~