| Cameleonnn a întrebat:

Mi-am instalat windows 10 acum vreo o luna si ceva si din motive personale vreau sa dau downgrade la windows 7. Intrebarea e: toate datele mele se sterg sau se muta inapoi pe windows 7 de pe 10? Nu risc laughing. FUNDA!

3 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nici un fisier nu se va sterge.Si eu am avut windows 10 si mi-am facut un downgrade la 7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat. unele programe se vor sterge, precum si unele aplicatii.salveaza ce ai pe un dvd sau stick.Eu cand am downgradat mi-au disparut cateceva.

| Cameleonnn explică:

Multumesc