| Frumosul345 a întrebat:

Bună TPU nu îmi mai merge messenger ul nu se afișează prima pagina și dacă intru într-o conversație îmi spune something went wrong ce as putea sa fac

1 răspuns:
| Laurentiu340 a răspuns:

''Dragutele" actualizari pe care astia le fac in fiecare zi la aplicatii incearca sa bagi o versiune mai veche de messenger care ti-a mers inainte: http://facebook-messenger.en.uptodown.com/android/old
acolo ai o gramada de versiuni de messenger ai incredere in site si eu am un messenger mai vechi si merge brici :)
nu uita atunci cand instalezi o versiune mai veche, dezinstaleaza prima data versiunea noua, opresti fortat stergi datele apoi dai dezinstalare, inca un mic detaliu surse necunoscute pe pornit!