| Carol83459 a întrebat:

Buna TPU happy! Nu mi se mai conecteaza telefonul la calculator prin USB. Imi apare pe telefon "Incarcare baterie" dar nu face conexiunea cu calculatorul.Ce ar trebui sa fac? Raspunsul care m-ar putea ajuta Funda happy!

5 răspunsuri:
| defapteunuexist a răspuns:

Ce model de telefon este? Intra la setari-conectivitate-USB

| DavidoW a răspuns:

Meniu-> setari-> wireles si retea-> setari usb happy. Acum depinde de telefon, android sau nu etc.

| Carol83459 explică:

E un LG T-385 fara android

| catutzu25 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si acelasi tip de telefon LG T385...nu pot sa-mi dau seama ce are.

| vali3 a răspuns:

Vezi ce cablu folosesti, unele nu au firele de date.

http://jurnal.drona.ro/......e-incarca/