| anonim_4396 a întrebat:

Hei! De ce nu mi se mai conecteaza telefonul la calculator prin USB?
P.s:Am telefon Allview a5 ready

2 răspunsuri:
| EkToR a răspuns:

Ai in setari o setare cu depaare usb si mai multe setari cu ce vrei sa faci (doar incarcare, poze/filem, schimb de date).
Daca ai depanare usb o dai pe on si astepti cam 5 secunde daca nu se intampla nimic setezi ce vrei sa faci astepti iar 5 secunde daca nu merge scoti firul si il conectezi iar in pc si in telefon.

| mousesipc123 a răspuns:

Poate este firul stricat.
incearca alt fir. vezi daca merge. alta idee nu stiu in acest moment.