| geoluk a întrebat:

Buna TPU o rugaminte mare catre cei care vor sa ma ajute cu raspunsuri.
Detin un laptop DELL LATITUDE D520 si l-am cumparat cu windowsul 7 ultimate instalat.
Problema e : are schimbate cam vreo 6-10 inversari de taste adica apas Q-da-A si tot asa am schimari din tastatura, am tot incercat prin setari etc /degeaba
Si a 2-a problema nu ma pot conecta la modemul wireless, ii bag parola si da error...sa fie din cauza windowsului 7?
va mult

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Inversarea tastelor apare de obicei la setarea limbii pentru tastatură. În ce priveşte wi fi e posibil să nu fie driverul cel bun. Să fii sigur în legătură cu driverul, click dreapta My Computer>Properties>Device Manager iar apoi trebuie să îţi apară o fereastră cu drivere necesare. În cazul în care ai semne de avertizare la careva, acela are probleme cu driverul.