| SounndTPU a întrebat:

am o mica problema, eu am laptop Dell latitude e4300, de ceva timp am ecranul spart, tata a cumparat un ecran nou dar de calculator normal, cu mufa de VGA, vreau si eu sa fac ca acest ecran sa fie ecranul principal, adica eu cand pornesc pc-ul nu vad cum se incarca windowsul si tot ce ii la inceput, vad doar dupa ce se porneste desktop-ul, stie cineva cum sa fac sa arate tot pe ecranul extern? multumesc (am windows 7 ultimate 64 bit)

1 răspuns:
| nigearares a răspuns:

Salut nu se poate pentru ca prima data citeste ecranul leptopului si dupa ce se termina de comfigurat trece pe VGA fundahappy