| anonim_4396 a întrebat:

Paginii mele de Facebook i-a fost blocata optiunea de schimbare a numelui. Mentionez ca doar o data i l-am schimbat acum doi ani, de atunci am functia asta blocata. Pagina are 25k, cum fac sa i-l schimb?

2 răspunsuri:
| Fcd_Gheorghe_1998 a răspuns:

Dacă s-a blocat, înseamnă ca nu mai poți schimba numele dacă ai o pagina, doar atunci poți schimba dacă ai un profil de Facebook. Dacă s-a blocat la schimbarea numelui la profil, atunci caută cauza pe Google sau pe YouTube... Sper ca te-am ajutat

| Ramo137 a răspuns:

Ce pagina?big grin
Si eu am intampinat problema de a nu ma lasa sa schimb numele paginii, am incercat de 6 ori. asa ca am creat alta pagina sad