| N0NameForY0u a întrebat:

BUNA TPU! Cum pot sa schimb numele paginii mele de facebook?(nu numele de cont ci pagina).

Răspuns Câştigător
| sandrutza00 a răspuns:

Intra pe pagina deasupra panoului de administrare, click pe -> Editeaza Pagina, click pe -> Actualizeaza Informatiile -> aici iti apar toate detaliile despre pagina -> schimba numele si click pe -> Salveaza Modificarile ->scrii parola si gata.
Succes!

1 răspuns:
| Genessis a răspuns:

Dai la home, account settings, dai la edit (in dreptul lui "username", iar apoi editezi numele de il ai scris tot in dreptul la "username". Bagi parola, iar apoi dai la save changes. Sper ca te-am ajutat kiss