| adelina0101123 a întrebat:

Imi spune cineva cum sa schimb numele paginii mele pe facebook? P.S = pagina are peste 100like-uri!
#

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Cand esti pe pagina ta de facebook, dai click pe ''despre'' de sub patratul albastru de sub poza de profil. Urmatoarea pagina este impartita in 2. Pe a doua parte este ''Informaţii de bază''. Apesi pe editeaza si iti vei putea modifica informatiile de baza inclusiv numele paginii. Daca cumva nu merge un nume inseamna ca este deja utilizat sau este prea lung.

Sper ca te-am ajutat happy.

| adelina0101123 explică (pentru Konata):

Numele paginii este la denumire, nu?

| Konata a răspuns (pentru adelina0101123):

Da.

| adelina0101123 explică (pentru Konata):

Dar tot nu merge sa il editez sad

| Konata a răspuns (pentru adelina0101123):

Pai nu merg toate numele deoarece ori sunt deja folosite, ori sunt prea lungi, etc.