| GoodLuck15 a întrebat:

Buna TPU.
Placa mea de baza are 5 distantiere iar carcasa are 4 distantiere deja montate.Acele 5 distantiere vin montate in cele 4 distantiere din carcasa sau cum? Ca daca ar fi asa nu as putea pune decat 4 si una ar ramane neinfiletata, imi e sa nu faca vreun scurt daca pun numa 4 distantiere si una ramane neinfiletata.Sau cum sa procedez.

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Nu are nici o problema, infileteaza cele 4 in zonele critice unde se apasa cand montezi alte chestii ram, placa video etc. Nu are nimic, montam calculatoare si cu placi fixate in 2 suruburi.