| anonim_4396 a întrebat:

PLZZ ajutati-ma! va rog! dau funda, vot ...deci, am incercat de multe ori sa instalez messul dar, imi apare sorry, d3d9. dll was not found. Am incercat sa il downloadez de pe net, dar site-ul ala cu multe dll-uri nu merge, si in alta parte nu il gasesc. Ce sa fac? crying crying crying

3 răspunsuri:
| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Cumva il mai ai instalat? adica, sa cauti in control panel/add or remove programs daca e acolo.
daca nu. sa incerci sa-l iei dupa www.yahoo.com. si daca nici asa nu merge, eventual sa-mi dai mie un pm si iti trimit eu versiunea pe care o am eu, poate va merge, bafta:)

| berelahalba a răspuns:

Http://www.dlldump.com/......nload.html si dai la click here to download d3d9. dll

| Digital112 a răspuns:

Intra pe yahoo.com si dai la mesenger si dai dowlad mess 10 si merge foarte bine
daca mai ai intrebari da-mi mesaj