| cristinuca05 a întrebat:

am o problema cu PC.cu messangeru mai exact.merge sa intru dar cand scriu ceva sau cand primesc nu imi apare. dar persoanei caruia ii scriu primeste ce sciu eu.de ca si cum ar fi un scris"invizibil" dc? am incercat sa instalez din noi messul dar nu merge. poate ar trebui sa instalez alta versiune nu stiu. i s-a intamplat cuiva asa. ce ar trebui sa fac? va rog ajutati-ma.multumesc

1 răspuns:
| usy313 a răspuns:

Am patit eu. uite ce trebuie sa faci happy :
intri in start, apoi dai pe RUN, si scrii regedit. Ti se deschide o fereastra unde trebuie sa intri in HKEY_CURRENT_USER-Software-Microsoft-Windows-CurrentVersion-Internet Settings, acolo vei vedea un folder numit Zones, dai click dreapta pe el si delete. dupa aia dai X la fereastra regedit si intri pe mess. baFta! cand faci ce ti'am zis mai sus trebuie sa fii iesita de pe messengerwinking.