| Dragosh195 a întrebat:

recent mi-am bagat internet de la clicknet cu router wireless...
si am un samsung galaxy si nu reusesc sa ma conectez nicicum la WiFi...
ce pot sa fac?
multumesc!

2 răspunsuri:
| DJKim a răspuns:

Pai daca nu poti sa te conectezi, inseamna ca e cu parola nu? Pai simplu. pe browserul care il folosesti tu, intri si scrii http://192.168.1.1, si iti va aparea sa scrii user si passowrd. In cazul acesta scrie (user - admi ) si ( pass - admin ). Si vei vedea acolo setari de wifi :). PS: Bifeaza casuta, ca sa nu iti mai ceara parola.

O zii placuta! Kim

| Dragosh195 explică (pentru DJKim):

Deci nu e vorba de parola...e vorba ca nu pot sa ma conectez.dau sa se conecteze si astept ce astept si scrie deconectat