| Eusiatat18 a întrebat:

Stie cineva de ce nu primesc mesajele pe Instagram, adica vad ca le primesc in bara de notificari dar cand intru in conversatie nu imi arata ca as fi primit un mesaj
Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic, daca nu puteti sa-mi puneti intrebari vreau doar sa rezolv problema cumva ????
Dau funda la raspunsul care ma va ajuta ❤

Răspuns Câştigător
| mustafateke7 a răspuns:

Buna! De cate ori primesti vreo notificare apasa pe ea, intri automat in aplicatie si da un refresh (reimprospatare), am si eu uneori problema aceasta. In cazul in care nici aceasta metoda nu functioneaza, dezinstaleaza aplicatie, restarteaza telefonul si instaleaz-o din nou.