| sereLOVE a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si semestrul acesta m-am mutat la un alt profil din motive, mi-am dat seama ca nu ma potriveam acolo BLA bla...Ideea este ca m-am mutat de la filologie la mate-info.Nu am probleme la nicio materie in special fiindca am note bune dar la informatica e mai cu vai ca noi nu am facut deloc dincolo. Daca mi-ati putea da un site unde scrie clar cum se rezolva problemele de informatica de la cele mai usoare pana la cele mai grele de clasa a 9-a as aprecia mult.Sau daca aveti timpul desi ma indoiesc sa imi explicati macar inceputul.Stiu cum fac adunarile si scaderile si impartirile si toate alea dar in rest nu mai stiu nimic.Iar probleme nu pot rezolva deloc...Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai daca ai cartea de clasa a 9-a si eventual si un caiet de la un coleg care a scris tot, nu iti trebuie altceva...

1 răspuns:
| Deedee72 a răspuns:

Poti face meditatie, macar un an si apoi o sa te descurci singur