| DayDaia a întrebat:

tatal meu vrea sa imi cumpere un iPhone 4 si sunt curioasa sa stiu daca este bun de ceva. Are avantaje multe sau dezavantaje? voi ce ati face in locul meu? ati lua iPhone 4 sau Samsung Galaxy S5?
Este foarte important si urgent! dau funda!

Răspuns Câştigător
| SebyBrici a răspuns:

Salut! Daca nu vrei sa iti para rau alege SG S5 are Android si multe alte avantaje care nici nu cred ca m-ar lasa sa le scriu pe toate, Iphone-ul cu toate ca e scump e o caramida (ceva gen telefoane fara touch) happy