| Amelia94 a întrebat:

telefoanele cumparate de la Cosmote sunt codate? Eu am un dual sim cumparat de la ei, si o cartela am vodafone iar acum vreau sa pun si una orange dar nu sunt sigura daca va merge...

3 răspunsuri:
| castraveteamarui a răspuns:

Si eu am telefon dual sim tot de la cosmote, Motorola x115 si nu, nu este codat. folosesc cartela de cosmote si de Orange. merge si Orange-Orange

| KostyCool a răspuns:

Daca ai Vodafone si ai cumparat telefonul de la cosmote sigur o sa iti mearga si de la Orange.

| JustCosmin a răspuns:

Telefoanele de la Cosmote nu sunt codate.