| 69Adriana69 a întrebat:

Știe cineva cum pot face sa dispară reclamele de pe pc? Am încercat cu addblock și nu merge tot apar. Am. Conectat pc ul la tv cu hdmi ul și îmi apar și acolo, nu ma pot uita la film ca trebuie sa închid reclamele. Știe cineva cum pot scăpa de ele? E vreun program ceva anume?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Zaharia_Lorin_2000 a răspuns:

E de la adware probabil (un virus mai pe scurt). Scaneaza PC-ul cu softul tau antivirus, apoi, daca nu dispar, foloseste Malwarebytes. E tot un fel de antivirus, dar nu previne, ci trateaza :) E foarte bun sa stii! Iti las link aici de download https://www.malwarebytes.com. Sper ca te-am ajutat si mult succes!

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Nu prea ai ce face. site-urile cu filme online te redirectioneaza catre alte pagini. incearca si cu adblock plus. dar nu cred ca rezolvi mare lucru.
daca vrei sa nu mai ai reclame. descarca filmul dupa adrese specializate.

| dannyel86 a răspuns:

Incearca si uBlock Origin. S-ar putea sa fie mai bun decat AdBlock Plus.