| MJ4everkingofpop a întrebat:

Cum sa fac sa dispara reclamele din fata filmelor?
Vreau sa ma uit la un serial dar imi apare o reclasa ma un joc si nu are nici un X cu care sa o inchid. Si nu mai pot uita la film...
Va rog sa ma ajutati!
P.S.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AdBlock.

| soloangel01 a răspuns:

Zi mersi ca nu iti apare altceva! laughing Mie imi aparea de la site porno si avea x, cand am dat o intrat direct pe site! laughing Incearca alt site(asta am facut eu)sau da-i full screen.

| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Te duci in setari la Chrom, click pe extensii, dai descarcati mai multe extentii, cand ajungi pe magazinul Chrome scrii AdBlock si iei prima varianta de la extentii.Bafta!

| ciocoladi a răspuns:

Dai pe "full screen". happy

| dr0p a răspuns:

Poftim: https://chrome.google.com/......kkbiglidom
Nu o sa mai ai probleme cu nici-o reclama. happy

| NexTPagE a răspuns:

Trebuie sa astepti 5 secunde parca si apoi o sa-ti apara in dreapta ecranului jos ``Sari peste`` daca te referi la cele de pe youtube

| Daniela178 a răspuns:

Pune,,nu mai afişa"