| Balan_Raul_1990 a întrebat:

Buna TPU.Va rog ajutatima:
Am un Allview viper i (rootat) si nu functioneaza cu cablu OTG.CE SA FAC SA-MI MEARGA? (vreau sa-l folosesc cu mouse, cablul e bun cu alte dispozitive a functionat) FUNDA happy

1 răspuns:
| TTSP a răspuns:

Bună! Am avut și eu un Allview de genul ăsta mai demult, și eu am avut aceeași problemă voiam să pun o tastatură USB cu ajutorul unui cablu OTG.Eu personal am instalat alt firmware și a recunoscut tastatura.Nu știu dacă merge și în cazul tău, eu sper să meargă. Succes!