| Anto100 a întrebat:

Buna, TPU! Va rog sa nu radeti de intrebarea pe care am s-o pun. Daca trimiti un mesaj privat pe Instagram unei persoane din Japonia, America, Italia etc, adica alta tara decat Romania trebuie sa platesti?

5 răspunsuri:
| TipaAia369 a răspuns:

Pe Instagram, nu. Doar daca trimiti pe numarul de telefon

| Dyalema a răspuns:

Nu, e gratis.

| Bondarel99 a răspuns:

Tot ce funcționează cu net merge in orice țara (bine nu cred ca și in China laughing )

| 26Mihai a răspuns:

Toate mesajele care se trimit prin intermediul internetului sunt gratis (ex. WatsApp, Facebook Messanger, Telegram etc). Nu conteaza țara

suntserios
| suntserios a răspuns:

Instagram E o aplicați gratis. E irelevant de unde sunt utilizatorii