| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar acest MP3:http://domo.ro/......62FR_-_2GB insa vreau sa stiu daca are Jack 3, 5 mm.Intreb asta pentru ca la porturi are trecut doar portul USB.S-au se subintelege ca are Jack? Nu prea ma pricep la tehnologie, de aceea intreb.Ce alte MP3-uri in acest pret sau putin mai mare imi recomandati? Evident,cu Jack 3, 5 mm. FUNDAA! :)

2 răspunsuri:
| mircioiu97 a răspuns:

Da are jack am avut si eu aproape identic dar sunt sigur ca are eu nu am vz mp3 farahappy

| fdhgcvnb a răspuns (pentru mircioiu97):

Deci orice MP3 are Jack 3, 5 mm, de aceea nu s-a mai mentionat la porturi, nu? Intreb pentru ca la alte MP3-uri am observat ca se mentiona la porturi ca are si USB si Jack, iar la alte MP3-uri,printre care si acesta, nu se mentiona decat portul USB, nu si Jack-ul.
P.S:Nu le am deloc cu tehnologia! blushing