| stefanioneci123 a întrebat:

Azi a fost ziua mea de nastere si am primit un mp4 de la mama. Uitati link: http://www.domo.ro/......1818_-_8GB cei care se pricep va rog frumos sa imi spuneti daca este bun.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai depidne c eintlegi tu prin bun. Binenteles, ca nu sclieste, ca alea "bune" is fie ipod nano, fie playere walkman. Insa daca nu ma insel e firma romaneasca. Oricum, s a il stapanesti sanatos.

| stefanioneci123 explică:

Poi daca se merita sa dai 130 lei pe pe el ca nu ma pricep la mp4.