| Logix a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un HDD sa-l montez pe un ps3 de 12gb. Trebuie neaparat nou? stiu doar ca trebuie sa fie de laptop si s-ata II, 7200rpm sau 5400rpm? de care trebuie? suporta chiar si de 500gb? sau pana in 250? am nevoie de ajutor sad, FUNDA

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merge orice daca are mufa usb si e modata consola.

| Mihaitza009 a răspuns:

Da suporta si de 500 gb dar e de preferat sa fie pe 7200rpm deoarece asa este mai rapid si nu iti va ingreuna jocurile...dar sa ai grija cum il montezi fiindca daca nu are mufa usb este mai greu putin dar merge

| Logix explică (pentru Mihaitza009):

Nu vreau sa pun extern, ma refeream la intern. Modelele de 12 Gb nu au hdd, si vreau sa-i pun unul

| Mihaitza009 a răspuns (pentru Logix):

Da poti dar trebuie sa ti-l puna cineva care stie sau daca te pricepi tu poti sa il pui