| Skypee a întrebat:

Sall, vreau sa cumpar ps3.Nu stiu cu 12gb sau 500gb? Si eu vreau sa cumpar jocurile pe CD si sa iau demouri pe ps3, ce spuineti voi. FUNDA

Răspuns Câştigător
| CrazyWLF a răspuns:

Il am de 6 luni si nu am nici o problema deocamdata

2 răspunsuri:
| CrazyWLF a răspuns:

Frate am si eu PS3 cu 500GB si sunt extrem de multumit de el! Chiar daca costa mai mult! E alegerea ta pentru ca daca cumperi pe CD-uri jocurile e mai bine un PS3 de 12 GB pentru ca nu ai ce pune pe el dar daca vrei sa cumperi online ia-ti mai bine unu de 500GB dar dupa parerea mea tu cum vrei si demo-uri si CD-uri ti-ar trebui unul de 320GB e si ieftin si BUN!

| Skypee explică (pentru CrazyWLF):

Am auzit ca ps3 super slim de 500gb are niste probleme.Tu daca ai psu de 500gb ai avut vreo problema la el, cum ar fi sa se blocheze sau sa nu ti se mai vada imagina? FUNDA!

| CrazyWLF a răspuns (pentru Skypee):

Il am de 6 luni si nu am nici o problema deocamdata