| LeMike a întrebat:

Buna TPU.
Vreau sa va cer parearea. Vreau sa imi cumpar un telefon si nu ma pot hotara intre Nokia lumia 520 si Sony xperia E1.
Care la-ti vrea voi? big grin

Răspuns Câştigător
| Zambet a răspuns:

Nokia Lumia 520 e mai finut si mai performat, din punctul meu de vedere. Sony este destul de gros si de greu.

3 răspunsuri:
| modjolica a răspuns:

Xperia E1 e grosut dar e bun, plus ca se aude super tare

| KingCobra a răspuns:

Am un Nokia lumia 520 și mi se pare un telefon bun, merge repede pe internet, face poze bune, ușor de utilizat, sunet bun. Totuși ți-aș recomanda un Nokya lumia puțin mai avansat decât 520 ca sa iți meargă Windows 8.1, este mult mai interesant.

| LeMike explică (pentru KingCobra):

Mi-as dori si eu un Nokia mai avansat dar nu prea am buget de aia am zis aceste 2 telefoane ca sunt la un pret relativ ok si cam la acelasi pret.