| pitbull93 a întrebat:

Buna tup. aseara cand stateam pe net pe laptop, mi sa deconectat netu ( netu il am prin fibra optica) cand am incercat sa dau iar connect nu mi-a mers si s-a blocat, atunci m-am gandit ca poate din cauza windowsu-lui nu mi-a mers si am reinstalat windowsu si din nou aceiasi probleme am facut conecsiunea dau de cateva ori connect si iar se blocheaza, ma am crezut ca netu o fi de vina dar in casa mai am u pc, mi-am instalat windowsu si pe acel pc si am conectat cablu la el, dar spre uimirea mea la pc merge netu. Oare care sa fie problema? va rog ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
| AlbertSeby a răspuns:

Sterge acea conexiune wireless si fa alta

| pitbull93 explică:

Pai daca am reinstalat windows-ul so sters, si am facut alta si iar am sters-o si iar am facut alta si tot asa, si windowsu l-am reinstalat de mai multe ori