| Hyora a întrebat:

Buna tuturor ^^! Am o mica, mare problema. Am un Samsung galaxy s3 cu antifurt de la avast instalat pe el. Aseara, fiind super somnoroasa am zis sa imi pun un passcode pe telefon pentru a fi sigura ca nu umbla nimeni in telefonul meu. Si ghiciti ce, a doua zi dimineata nu imi mai aminteam passcode-ul. Am incercat sa il resetez insa nu ma lasa anti-furt-ul (mentionez ca stiu parola anti-furt-ului). Mai exista o alta modalitate? Daca da, care ar fi aia? Ofer fundita si un frumos multumesc >:

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearca sa resetezi telefonul, daca nici asa nu merge atunci unica solutie este resoftarea lui, il duci la servis dar daca il resofteaza pierzi tot din el ca si la resetare. Acestea sunt solutiile, altele nu există.

3 răspunsuri:
| Hyora explică:

Doar astea sunt?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Hyora):

Mersi pentru fundă

| Hyora explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cu drag happy