| thewolf1222 a întrebat:

Buna seara, aseara am vrut sa imi resetez telefonul un Samsung s8, mi-a cerut contul google sau contul Samsung ceva de genul, uitasem parola si am avut optiunea sa o resetez, dar la fel nu mergea, apoi am incercat varianta din butonul de volum si de deblocare, si a mers, a aparut sa schimb limba etc, si la contul google cand am bagat contul, scria ca : Parola a fost resetata va rugam sa incercati dupa 24 de ore de la resetare. Am incercat sa fac de pe un alt telefon un alt cont si spune ca trebuie un cont facut de pe acel dispozitiv. Stie cineva exact, o sa functioneze dupa 24 de ore? sau exista alta modalitate sa rezolv? Daca ar putea cineva sa ma ajute as fi recunascator. Multumesc

Răspuns Câştigător
| MitikA431A1 a răspuns:

Salut scrie pe Youtube ceva gen cum sa treci peste cererea contului google, ceva de genul am văzut ieri videoul respectiv