| Razvanelrazvii a întrebat:

Bună tuturor. Va rog din suflet. Vreau sa adresez o intrebare in special celor interesati de fotografie si pasionati de aparate foto. Vreau sa imi achiziționez un obiectiv nou care sa fie bun pentru evenimente nocturne, gen: majorate, banchete. Si nu stiu ce sa aleg. De ce depinde aceasta situatie? Ce obiectiv ar fi bun si la un pret ok? Unul de 35mm cu 1.8G Sau un 50 mm cu 1.4G. Acestea le-am gasit la preturi mai accesibile. Mentionez ca detin un Nikon D3300.

2 răspunsuri:
| Yurithebest a răspuns:

Iti recomd asta : https://www.groupoff.ro/......-foto.html
Eu il folosesc de ceva vreme si sunt foarte multumit de el

| Razvanelrazvii explică (pentru Yurithebest):

Mda. Buna gluma. Am uitat sa rad. am uitat ca suntem in România. locul unde oamenii stiu doar sa isi bată joc. daca nu erai interesat de domeniu, puteai trece peste. In fine.