| bkmad a întrebat:

Vreau sa`mi achizitionez un apart foto digital bun. insa nu stiu ce model sa`mi aleg. as fi vrut de la Nikon pentru ca filmeaza HD si acest fapt ii da un plus. ca model de Nikon mi-as alege : Nikon L110. As vrea pareri despre acest model de aparat si de aparate in general. Multumesc.

1 răspuns:
| Meepo a răspuns:

Acum...depinde de buget. Optiuni ai foarte multe. Anul trecut am promovat Panasonic Lumix TZ-7 si mi s-a parut excelent. Face recognition, HD in AVCHD Lite, 12x Optic, Macro Zoom, Wide viewing Angle... Trece-l pe lista happy