| anonim_4396 a întrebat:

va rog nu stiu ce sa fac am uitat parola le telefom! am HUAWEI Y330

Răspuns Câştigător
| Alexiuc a răspuns:

Daca nu mai sti parola trebuie sa i dai un hard reset la telefon. atentie hard resetul restaureaza telefonul la setarile de fabrica cum l-ai cumparat pierzi tot din memoria telefonului si daca dai hard reset sa nu dai cu cardul in el scoate-l ca iti sterge si cardul
tot ce trebuie sa faci e sa urmaresti acest videoclip daca vei proceda bine telefonul tau va porni fara parola. https://www.youtube.com/watch?v=IYRFGJTR8y0 mult succes :3

1 răspuns:
| XyliGaming a răspuns:

Prima oara incerci prin al reporni.
Daca nu cauti pe youtube cum sa resoftezi Huawey Y330.
Daca nu te pricepi sau ti-e frica du-te la un service GSM maxim 20 de lei si ti-l resofteaza.