| JustBaby24 a întrebat:

Va rog ziceti-mi urgent cum sa incarc o poza pe Instagram fara a descarca 1000000 de programe! Primul raspuns corect, ia funda!

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

Dai aici * http://imgur.com/a/3Rwrp * - alegi tu ce poză vrei să pui - dai pe continuare de două ori - distribuie și gata.

4 răspunsuri:
| Razvy12 a răspuns:

Intri pe Instagram si ai optiune de a adauga poze, sau in ce sens te referi?

| JustBaby24 explică (pentru Razvy12):

Habar n-am cum sa pun poze.

| JustBaby24 explică (pentru Razvy12):

Habar n-am cum sa pun poze. am nevoie de mai multe explicati. unde gasesc aceasta optiune?

| Razvy12 a răspuns (pentru JustBaby24):

Intri pe insagram de pe telefon sau de pe pc?