| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Cum pot sa tai o poza cu photoscape? Va rog RASPUNS URGENT happy Primul raspuns corect si cu mai multe explicatii primeste fundoiiii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand intri in program, iti apare pe undeva pe la mijlocul paginii "Crop". Dai acolo si-ti alegi dimensiunile.

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Jos apare crop si apeshi acolo.Selectezi can cat ai vrea sa fie poza si apeshi pe un crop mai mic in stanga parca... Apoi poza se taiewinking Sper sa te fi ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna addutza pai la photoscape iti apare mai multe chenare mik printre care si unul care scrie"cropping"sau "cropp" ceva d genu si apoi apesi acolo si vii cu mouseul p poza si misti mouseul p poza dar in acelasi timp tii apasat p el si iti tsi poza dupa care dai cropping si gata sa taiat pozabig grin pa pa