| Alinush16 a întrebat:

Vreau o carcasa de calculator, pana in 200 ron pentru aceastea:HDD Hitachi Deskstar 7K1000.C 500GB, 7200rpm, 16MB, SATA2, Placa video Sapphire AMD Radeon HD7750, 1024MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E, Memorie Kingston 4GB, DDR3, 1333MHz, CL9 ValueRam, Procesor AMD Phenom II X4 965, 3400MHz, socket AM3, Black Edition, Placa de baza Asrock P5B-DE, socket 775. Daca aveti vreo parere sau niste sfaturi astept sa mi le spuneti.

2 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Eu nu vad ce ai tu acolo, dar iti recomand:
http://www.pcgarage.ro/carcase/segotep/raynor-tower-g1g-green/

| virusake a răspuns:

Singura varianta mai rasarita in acest buget:
...1a-silver/

Vezi ca din componentele alea, procesorul am3 si placa de baza 775 nu se potrivesc.