| WhovianAnnie a întrebat:

Buna!
Vreau sa conectez camera de filmat la laptop si sa filmez cu ea. Cum pot? Imi trebuie un program sau ce?
Mersi

Răspuns Câştigător
| anonymus07 a răspuns:

Trebuie doar sa ai cablul usb.Il conectezi la laptop si astepti sa se instaleze driverul de la sine si sa se finalizele.Succes!

2 răspunsuri:
| WhovianAnnie explică (pentru anonymus07):

Am incercat. nu merge.

| anonymus07 a răspuns:

Daca poti selcta modurile de conectare la laptotp, astfel incat sa folosesti camera in timp ce este conectata, este posibil sa mearga, in caz contrar, inseamna ca nu are camera functia de a filma in timp ce este conectata.