| vladcelmagic a întrebat:

Un program de filmat cu camera laptopului astfel incat sa filmeze cat mai clar ecranul televizorului.(nu am gasit niste seriale de pe animal planet subttitrate pe internet si vreau sa le filmez cu camera de la laptop cand sunt la televizor) Please help.

Răspuns Câştigător
| vladmuresan1234 a răspuns:

Bandicam. Poti sa descarci versiunea gratis dar nu te lasa sa filmezi mai mult de 10 minute. Eu il opresc dupa fiecare 10 minute si continui sa inregistrez de unde am ramas. Bafta!

1 răspuns:
| Vasu27 a răspuns:

Iti propun altceva.
Stii ca poti sa te uiti la TV pe laptop
merge numai in Internet Explorer(http://www.cool-tv.net/)
instalezi ce trebuie pe acolo sa iti mearga bine.
Si un soft care sa filmeze bine, poti sa incerci Mirillis Action.
Incearca metoda asta.