| BlueEyes_8798 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou. As vrea sa aiba 5MP, sa fie touch screen, sa nu aiba un pret exagerat, cam atatbig grin. Voi ce telefon aveti? Ce imi recomandati?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Samsung s5230 star.

| JustSmile12 a răspuns:

Eu am LG KS370...
pai iti rekomand iphone 4 dar e cam scump...sau telefonul care il am si eu. e si pe roz...si are touch cand formezi un numar de tel.iar cand cri mesaje scrii cu tastatura aia. a si face poze mortale:X
Mie imi place dar ti-am zis cel mai bun e iphone 4 ...are de toate...se conecteaza si la hi5, faceboock si alte chestii.e ij jur de 16-22 mil sau mai mult depinde de unde il ieiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu LG ks370 dar tot mai bun mi se pare Samsung s5230 star happy e bun pozele ies ff bine este usor de utilizat si are amera de 3.2 big grin

| pinkystyleツ a răspuns:

Eu am samsungc6625 (Smartphone) de abia mi l-am luat si pana acum imi place.Sincera sa fiu nu stiu ce sa iti recomand thinking un Samsung star ar fi bun

| catalineusx a răspuns:

Salutbig grin eu am un Sony Ericsson G900.Ti-as recomanda un HTC desire HD sau un Sony Ericsson Xperia 2 big grin

| Jessica a răspuns:

Eu am Samsung Corby. Iti recomand Samsung Galaxy sau Iphone

| cristina_6311 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti recomand, dar cu siguranta NU ITI RECOMAND LG KU990 Viewty. Doar camera e buna la el, parerea mea. In rest. aspectul si celelalte functii lasa de dorit. Al meu s-a stricat de 2 ori intr-un an. In a3-a saptamana s-a stricat touchul si dupa 3-4 luni s-a stricat din nou, au fost nevoiti sa-mi schimbe tot.

| octaviusz a răspuns:

Eu sm un Samsung M8800... citeste toate frmatele de poze si file (xvid etc), difuzor mare, camera de 8 mai multe... citeste mai multe aici : http://www.youmago.ro/object/view/samsung-m8800-pixon/53232, costa in jur de 1000 lei (10 milioane)

| AnYkA52 a răspuns:

Pai este LG GT505 are 5 megapixeli si este foarte bun, se aude tare... si eu l`am luat cu 600 lei eu il am de 2 ani si nu mi-a facut nici o problema.

| AnYkA52 a răspuns:

Iti recomand LG GT505 este foarte bun. Costa 600 lei eu il am de 2 ani si nu mi-a facut nici o problema.

| cristyblue1999 a răspuns:

Buna eu am un Motorola ex128 las da pe 4 sau 5 milioane daca te intereseaza cautama la adresa de email denis_dans20002yahoo.com