| Aleeeecs a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon cu touch screen dar sa fie simpatice si sa aiba un pret cat de cat accesibi.pa pa si astept recomandarile voastre. dau funda la cel mai frumos telefon

6 răspunsuri:
| ionlarisa a răspuns:

Eu am LG KP501 Cookie si e bun adica l-a ros catelusa mea, a cazut pe ciment, pe gresie, a avut si apa in el, da pustiul meu cu el de pereti si tot merge si e la un pret bun 200-300 Ron:*

| Catalin80 a răspuns:

Ce pret? Minim? Maxim?

| cRaZyYkiD a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_s7230e_wave_723-3493.php
Asa am si eu:) e super bun :d pretul macar merita la un telefon cu touch, nu prea se gasesc de la 300 de ron in jos si sa arate si bine, sper ca te-am ajutat;)

| xBubbleh a răspuns:

LG KP 501 COOKIE ROZ. am eu
il am de 3 ani.happy
a fost in masina de spalat cu blugi, ros la capete butoane stricate si tot functioneaza
mama mea avea un Nokia cu sina
si cand la bagat la spalat, s-a stricat big grin
Deci, e foarte bun chiar si cu touch screen.

| MariPunk a răspuns:

Eu am Samsung gt-c6712 dual sim costa mai putin de 500 de lei si e foarte elegant

| Phenom a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Mini, Galaxy i5500 sau Galaxy Gio. Alege tu. Sunt niste telefoane foarte prietenoase, la un pret decent!