| Albert20 a întrebat:

Vreau si eu sa imi iau o tableta doar ca nu ma pot decide intre Apple iPad Air 4 si Huawei Matepad Pro. Voi ce ziceti? Care ar fi mai ok?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista termen de comparatie. In ce priveste tablete nimic nu este nici pe aproape de Apple. As zice ca Air 4, desi nu e Pro, e peste toate tabletele Android. Nu pe hartie, dar ca experienta clar. Daca ai bani de el nici nu se pune problema!

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Tine de preferințe, eu prefer oricând Huawei, și chiar doresc sa îmi achiziționez una la începutul anului viitor.
Momentan am una veche, mediapad M2, 2GB ram, 8inch, fullhd.
O bijuterie, chiar dacă hardware ul e îmbătrânit.

| Digikey a răspuns:

Tu compari sistemul de operare Ios cu pocnitoarea aia chinezeasca?
Cu I0S intri in lumea Apple.
Totul este diferit si functioneaza perfect.

| Albert20 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos!

| Balalau95 a răspuns (pentru Albert20):

Mai bine nu ii multumesti, bate campii cu tableta aia care NU MAI E ANDROID, ci sistem de operare specific Huawei si care e facut in primul rand pentru chinezi
eu nu as fi luat in considerare Huawei din prima, nu la telefoane si tablete, IN NICI UN CAZ, la laptop-uri, da, acolo e windows