| Etro a întrebat:

Cum pot lua o tabletă de pe eMAG în rate? Aș vrea să iau o tabletă Huawei matepad pro.

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Probabil asa http://prntscr.com/u2cyao la "vezi detalii"

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Nu prea am experiență în rate de pe eMAG, de obicei produsele le cumpar direct cash, dar:
Inainte de finalizarea comenzii, la sectiunea 3 „Modalitate de plata" alege „In rate online" apoi selecteaza numarul de rate dorit si tipul de credit. Apoi iti adaugi cnp-ul
Dupa ce apesi butonul „Trimite Comanda" in scurt timp vei fi contactat de un operator al institutiei financiare selectate pentru completarea si validarea cererii tale.