| Tenerife12TCristi a întrebat:

Acum o zi mi-am luat un home cinema Samsung Blu-ray HT-J5550w, si cand pornesc muzica de aud doar doua boxe, inclusiv subwoofer-ul, iar inca 3 boxe nu merg, dar la test, merg. Tin sa mentionez ca doua boxe sunt conectate la wi-fi(o aparatura data de ei), puterea intregului sistem este de 1000w. Poate cineva a avut sau are asemenea sistem!

2 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Probabil e setat de mod "stereo". Schimba.

| GabiDumitrescu a răspuns:

HAhahaha, 1000 W, ce glume bune ai in program. Probabil ai un mod surround separat care trebuie activat si ai nevoie si de material 5.1 pentru input... sau face el o virtualizare, ceva.