| ady1488 a întrebat:

Am creeat un site ( butoane, meniu tot ce tine de un site) DAR acum este problema si nu mai stiu sa mai continuu, vreau ca atunci cand dau click pe butoanul "Acasa" sa imi apara cuprinsul pagini acasa pe desktop NU sa ma redirectioneze pe alta pagina, cum realizez acest lucru? ce cod in html imi trebuie? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| flyer90 a răspuns:

Ca sa iti apara ceva dinamic in pagina trebuie sa folosesti javascript.
Cauta pe google 'jquery dropdown menu' si o sa gasesti exemple.

6 răspunsuri:
| gabyS98 a răspuns:

Da creeaza mai multe pagini in meniul principal

| ady1488 explică (pentru gabyS98):

Pai asta este chestia NU stiu cum? tin sa precizez ca folosesc programul KompoZer, trebuie creat tabel sau cum? ca aici m-am impotmolit big grin multumesc oricum gabyS98

| gabyS98 a răspuns (pentru ady1488):

A deci folosesti un program de facut siteuri, de ce nu zici asa incearca ucoz.com e cel mai bun uite aici siteul meu sa vezi cum ar fi pe ucoz.com http://gastronomicart.ucoz.ro/

| gabyS98 a răspuns (pentru ady1488):

Daca vrei da-mi id ul tau sa vb pe mess

| ady1488 explică (pentru gabyS98):

Am trimis id pe privat, dar pe ucoz.ro nu imi place ca imi aduaga reclama siteului si nu imi doresc acest lucru straight face pe mine ma intereseaza codul de adaugare in html, css sau javascript unul dintre ele ca, sa imi pot aceesa meniul de ex. "Acasa" dand click sa imi apara continutul pe aceeasi pagina!

| george2014 a răspuns:

Modul cel mai simplu in care ai un meniu in mai putin de 3 minute:
-intri pe http://apiplus.ro/ sectiunea meniuri
-alegi meniul dorit (ai 96 de modele! jquery cu efecte de animatie superbe)
-testeaza modelul dorit apoi apasa butonul descarca gratuit
-la final citeste ghidul de adaugare in pagina ta aici: http://apiplus.ro/ajutor.html
Sper ca te-am ajutat! :-)