| cristi2112 a întrebat:

Cum fac ca o aplicatie scrisa in c++ sau java sa apara pe pagina mea web. De exemplu am un joculet facut pe calculator si as vrea sa apara pe siteul web. Site-ul e scris in html. Stiti vreun tutorial sau codul pe care trebuie sa il adaug codului pagini? Mersi anticipat!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

C++ sau java nu sunt limbaje pentru programarea web... vrei un joc online, il creezi intr-un limbaj de programare pentru web

| cristi2112 explică (pentru suntserios):

Deci sa înțeleg ca nu pot sa lipesc o aplicație pe o pagina web? Cum as fi făcut cu o poza?

| suntserios a răspuns (pentru cristi2112):

Normal ca nu
poti sa executi diverse aplicatii in backend... prin diverse metode dar asta e deja alta discutie si nu cred ca asta vroiai tu

| Andrei_Cioloca_1977 a răspuns (pentru suntserios):

Aici gresesti grav prietene...JWD e printre cele mai puternice unelte de creare de website...