| JKJKJKJKJKJK a întrebat:

Buna Ziua. Am curatat laptopul si acum cand conectez castile se aude un bazait(probabil aud HDD-ul deoarece cand "fortez" laptopul incepe sa se auda in rest nu sau foarte usor.). Prima data se auzea foarte tare dar dupa ce am deschis din nou laptopul si am strans bine suruburile se aude foarte incet dar enervant.Care credeti ca ar fi problema?

1 răspuns:
| ardei795 a răspuns:

Probabil e o problema de radio. Exista posibilitatea ca mufa de la casti sa intre in placa de Wi-Fi.